HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ?

Ana iş kolu olarak madencilik ve inşaat sektörlerine hizmet veren Karoc Makina ve Ticaret A.Ş. çalışmalarına 01.07.2021’de başladı. Firmamız geçmişten bugüne son 3 kuşakta ticaret ve madencilik faaliyetlerinde bulunan bir aileden gelmektedir.

Bununla birlikte yine aynı sektörlerde faaliyet gösteren; sırasıyla Kromeks, Atlas Copco ve Epiroc gibi öncü firmalarda farklı görevlerde toplamda 11 yıllık kurumsal kültürü tecrübe eden kurucusu ve yönetim kurulu başkanı Maden Mühendisi Kadir YÜRE önderliğinde KAROC, emin adımlarla büyümeye devam edecektir.
Müşteri memnuniyetini ana hedef olarak belirleyen firmamız; tüm faaliyetlerinde teknolojiyi, verimliliği ve sürdürülebilirliği sektörde örnek teşkil eden çözümlerle hayata geçirmektedir.

KAROC olarak verilen hizmette iletişimi ve ulaşılabilirliği en üst düzeyde tutmak adına Türkiye’de 3 farklı şehirde bulunuyoruz. İstanbul’daki merkez ofisimiz ile birlikte İzmir ve Afyonkarahisar’da da müşterilerimize ve iş birlikteliğinde bulunduğumuz tüm firmalara kapılarımızı her zaman açık tutmaktayız.

KAROC ile iletişime geçin.

Epiroc ile Partner Anlaşması gerçekleştirdik.

Sektörde dünyanın en iyi ürünlerini üreten Epiroc ile Partner anlaşması gerçekleştirdik.